| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Buna happy! Are prietena mea o problema : ea beneficia de bursa "bani de liceu " si are 16 absente nemotivate. Din cate stie ea pentru a putea beneficia in continuare de acea bursa nu trebuie sa aiba peste 20 de absente nemotivate, dar nu stie daca pe semestru sau pe an straight face. Ati putea sa o ajutati cu cateva informatii? Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| mada_2724 a răspuns:

Buna! deci daca are 16 absente mai ia "bani de liceu", dar la 20 de absente nu mai iawinking sper ca am putut-o ajutathinking

1 răspuns:
| radu a răspuns:

Poate are pile la vreun medic de familie sai scoata o scutire laughing si rezolva cateva dintre ele sau se mai duce la profesori si le zice ca a fost o problema etc. si i le mai motiveaza sau pur si simplu o intreaba pe diriginta / diriginte.