| P_Andreea_1993 a întrebat:

as avea nevoie de cateva cutii de carton (cam 10-15 bucati) si nu stiu de unde as putea face rost. Sunt din Cluj. Aveti idee unde as putea sa gasesc?

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Cum a zis si @catablondu, du-te pe la magazine si intreaba, sigur au si se pot lipsi de cateva. Daca nu gasesti asa, du-te-n METRO. Gasesti acolo de cumparat, vreo 20 30 de lei 3-4 bucati.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Mergi la farmacii, acolo au mereu.

| catablondu a răspuns:

Intreaba la magazinele din zona ta, depinde de marimea dorita, poate primesc Marfa si te pot ajuta. Oricum nu au ce face cu ele.

| freshman2k a răspuns:

Comanda de aici: https://maparom.ro