| AnDrUtZzA_4008 a întrebat:

As avea si eu o intrebare: stiti ceva despre o piramida din fier provenit dintr-un meteorit foarte mare? Am auzit ceva despre asta. Cum ca exista o asemenea piramida din fier de la meteorit si se pune intrebarea cum de nu sunt semne de la impactul cu Pamantul si este asa de mare? Stiti ceva despre asta?

1 răspuns:
| sanky_6917 a răspuns:

Iti spun eu, este o legenda, nu exista asa ceva in plus meteoriti sunt din roca si nu are cum sa fie asa ceva