| Fantoma01 a întrebat:

Am o intrebare ceva de ce mi-e frica! Este adevarat zvonul ca o stea, Planeta sau meteorit asteroid etc Numit (planeta x) nibiru va face impact cu pamantul este real?

Răspuns Câştigător
| roberthaaa a răspuns:

Doamne, nu! In cel mai rau caz o sa vina cutremurul cel mare de care vorbesc toti intelgentii astia pe la TV...insa nu e bine sa crezi tot ce vezi/citesti/auzi. Sunt pure inventii si speculatii care au rolul de a speria populatia, de a crea haos si dezordine. Si daca era sa fie un impact, aflau americanii primii, nu noi, co doar ei sunt miezu` si in filmele lor America salveaza mereu Globul pamantesc!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

In aceasta viata nu apucam un asemenea impact major, asa ca fii linistit!

| Adryan17 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu. Ai de gand sa stai intr-un stress continuu din cauza asta? Si in caz ca o sa vina, o sa stim de mult si o sa fim pregatiti. Consider ca avem destula tehnologie pentru a devia un meteorit, sau cel putin asa ziceau cei de la Discoveriwinking

| XDsmileXD a răspuns:

Sa nu crezi tot ce citesti sau auzi, sunt multe "zvonuri", dar nu toate sunt reale.

| Fantoma01 explică:

Va multumesc as vrea sa va pun la toti funde happy ca mati linistit