| TaylorMomsen a întrebat:

Aş dori nişte detalii despre profilul mate-info cu intensiv engleză. Ce materii se fac şi câte ore pe săptămână? Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Eu sunt la mate-info cu info intensiv, dar am colegi care sunt la engleză intensiv. (trec a 12a)
Orarul e la fel ca ăla de la mate-info normal, doar că faci 4 ore de engleză pe săptămână, în loc de 2.
Cam ăsta ar fi: 4-5 ore mate, 2 română, 4 engleză, 2 franceză, 1 istorie, 1 geografie, 1 sport, 1 info, 2 tic, 1 religie, 1 desen, 1 muzică, 1 logică, 2 biologie, 2 chimie, 3 fizică...