| Heart2014 a întrebat:

As dori niste mesaje de craciun originale,care nu sunt copiate,simple,care sa ajunga la suflet,pentru iubit si pentru familie, pentru cele mai dragute dau funda! puppy dog eyes
Sarbatori fericite si voua!

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

-"As vrea sa ne petrecem amandoi sarbatorile, si langa bradul impodobit sa gasim amintirile pe care le.am avut si le vom avea"!
-"Craciunul asta va fi mai bun,nimeni nu ne va despartii,eu la tine tin,tu la mine tii, esti lumina inimii mele care imi scufunda sufletul intr-o eterna iubire!"
-"Si nimeni numai este pe drum, bradul este impodobit, in casa miroase'a cozonac si a sarmale, cu prietenii mei si cu familia Craciunul ne vom distra in asta sarbatoare!"
-"Si sfuletul meu este intr-o profunda iubire.Este ziua de Craciun,cand toate visele ni se implinesc, si de la Mosu' decat un veac langa tine imi doresc!"
-Ho, Ho, ho! A venit Craciunul, in sfarsit! Serile sa ti le petreci alaturi de cei dragi la o masa copioasa sau vizionand un film la o ceasca de ciocolata calda.Traieste Craciunul!"

Sunt compuse de mine, sper sa-ti placa si sarbatori fericite si tie :*

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

@Allessutzza14, fara suparare (de fapt cu suparere), crezi ca merita sa iti tocesti creierii ca sa dai aici un raspuns.
Sa zicem ca merita. Crezi ca pe el (utilizatorul) l-ai ajutat sau il ajuta-i daca ii spuneai ca cel mai din suflet mesaj vine spus simplu, asa cum fiecare poate gandi. Nu trebuie ceva alambicat. Niste cuvinte simple sunt suficiente. Deja e o obsesie cu acele urari copiate an de an de sarbatori.

Sa nu uitam :,, Cea mai mare sofisticare e simplitatea. ''