| Scikofit a întrebat:

As dori sa fac o pagina unde sa postez eseuri. Sunt demult pasionat de scris, cca.2-3 ani insa pana acum am postat pe profilul personal. M-am gandit sa deschid o pagina si nu stiu ce nume sa ii dau. Ceva idei? Multumesc
P.s
Sa nu fie totusi niste nume puerile, sau stiu eu, ceva interesant si masculin, sa se potriveasca unui baiat laughing
Teme:viata,fericire,iubire,prieteni,adolescenta, familie. Cam despre asta scriu.

1 răspuns:
| denisaT142 a răspuns:

Nu ai scris pe Wattpad?
Okay, niște nume pentru pagina? Am doar unul: Our story. Sper că te-am ajutat... :*