| LoreDeea a întrebat:

as dori sa fac o pagina si nu stiu despre ce si ce nume sa ii dau. Ar putea avea orice subiect in afara de 1D... Eu m-am gandit la ceva despre adolescenta, baieti... Spune-ti si voi parerile voastre! Dau funda si vot! :*

1 răspuns:
| mada888 a răspuns:

E o idee foarte buna sa faci despre adolescenta acestea sunt printre cele mai populate si poti sa iei o poza cu o fata si un baiat de exemplu si sa scrii o poveste despre ei si la nume ai putea pune: viata de adolescenta, farmecul adolescentei sau adolescenta nebuna. Sper ca ti-am fost de ajutor happy