| UnGandCald a întrebat:

As dori un aparat foto care sa faca poze foarte bune,clare, culorile sa fie foarte bine evidentiate si fundalul sa fie in ceata. As dori ca aparatul sa nu depaseasca 5 milioane. As dori sa mi raspunda cei care intr-adevar ma pot ajuta. Ce puteti sa mi recomandati ca si produse?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

As dori si eu un copiator care transforma hartia in bani, dar sa nu depaseasca 5 mil! Dau funda mare!
In categoria asta intra si intrebarea ta! Acum gandeste-te, crezi ca se poate asa ceva? Fundalul in ceata? Poate visezi... Asta trebuie sa faci tu prin convertire, nici un aparat nu face asa ceva!