| cristyna_6567 a întrebat:

as vrea niste felicitari pentru nunta din partea nasilor...help please!

1 răspuns:
| trifana94 a răspuns:

Doresti sa le faci tu?
daca da e usor. alegi o foaie care iti place, intri pe net si cauti o imagine dar sa adaugi in creion sau alb negru sau desen dupa numele imaginii cautate. dupa care ori pui o foia pe care ai ales-o la inceput pe monitor si il copiezi. alta varianta ar fi sa alegi imaginea care o doresti si daca doresti sa o modifici o faci in paint si apoi o imprimi pe o foie care iti place.