| DollaSign123 a întrebat:

As vrea o parere de la voi!
As vrea sa cumpar o banda de alergat, dar nu stiu de care(magnetica sau electrica), nu stiu însa în ce consta o banda magnetica(adica e dificil de alergat sau nu?).Va întreb deoarece eu am avut o banda electrica si m-am simtit bine alergand pe ea si despre aia magnetica nu stiu nimic.Alta problema ar fi banii:as vrea sa-mi iau electrica dar nu am banii necesari( este o metoda dar nu stiu ce sa fac, mai am si o bicicleta eliptica pe care am folosit-o doar doua saptamani si pe care am dat 650 de lei si as vrea sa o vand dar nu stiu daca e bine sa fac asta).Dau funda aceluia care îmi da cel mai bun sfat! P.S.:Scuzati-ma daca am gresit categoria!laughing

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu e mai bine și mai ieftin să alergi afară, la aer "curat"?

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru Rombix):

Să îți fie rușine să alergi? Pe asta nu am mai văzut-o.