| CuloareaFericirii a întrebat:

As vrea sa aflu cum pot sa imi schimb avatarul de la yahoo mesinger in fata.Am incercat peste tot dar numi dau seama.Cat mai repede posibil va rog.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| zRainbowx3 a răspuns:

Am gasit big grinbig grin, dai la change gender e sub add to favorites big grin sub avatar, cu placere :3

5 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Daca vrei alt avatar,dai click pe poza pe care o ai deja la messenger,iti apare o fereastra si dai click pe "customize my Yahoo avatar" si iti alegi ceea ce doresti. Daca vrei sa pui o alta fotografie,dai click pe poza existenta la messenger, apare fereastra si dai click pe "choose a picture", dupa care dai un alt click pe "browse..." si iti apare fereastra cu programele din calculator. De acolo iti iei fotografia dorita din unul din folderele cu poze. Succes!

| CuloareaFericirii explică:

Ms gbrltdr dar eu zic, dupa ce dau custozime my yahoo avatar, cum sa fac sa imi transform in fata avatarul, ca e un baiat.

| Mirela_Margarit_1997 a răspuns (pentru CuloareaFericirii):

Iti pui o poza acolo... ca daca iti pui poza ta acolo nu mai are cum sa fie un baiat...tongue

| zRainbowx3 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar nici eu nu`mi dau seama din pacate >.<...

| 3l3nutza a răspuns:

Dai la save changes apoi la change gender si gata