| BiancaDenisa a întrebat:

As vrea sa creez o pagina pe facebook pentru fete dar nu stiu ce nume sa ii pun.Am inca o pagina care se numeste "Ca intre fete" dar acum vreau sa fac una cu inca o fata si nu am idei...va rog, putin ajutor.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Just be happy. Too beautiful for words. Little girls. Love for all seasons. Nobody wants to be lonely. That's what love can do. There are the special times. One and only.

1 răspuns:
| Trolli a răspuns:

Fetele discuta, pagina roz, pagina fetelor, pagina inimii, cu si despre fete, sfaturi pentru fete, clubul fetelor istete.