| ioana_3915 a întrebat:

as vrea sa donez bani pentru victimele taifunului din Filipine dar nu vreau sa transfer bani prin card de credit ci daca as putea prin paypoint sau cuiva, nu stiu, ceva sigur. Stie cineva ceva? Multumesc!

1 răspuns:
| IntrebareOrala a răspuns:

Te pot ajuta cu cea mai mare placere! Cu paypal, e verisoara mea, este Vice Primar, intr-un sat. Si au mare nevoie de ajutor, poti transfera banni cu PayPal, te rog trimite cat poti la adresa : mona_c4strike@yahoo.ro, ea este romanca.