| cristina710 a întrebat:

As vrea sa fac un grup pe whatsapp in care sa fim mai multi si sa vorbim diferite chestii.Ce ziceti? daca vreti puteti sa imi dati mesaj cu numarul vostrulaughing

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Extraordinar, ce sa vorbim pe whatsap, ce aici nu putem vorbii? Ce vârstă ai? de unde esti? C am despre ce chestii ai vrea tu sa vorbim pe whatsapp?

| LoveSleep a răspuns:

Mă bag dacă se bagă și dl. Cristi Pantof.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destule modalități să faci un chat online, unde toată lumea își poate face un cont fără să folosească altceva decât mailul și așa fiecare se poate păzi de idioții care sună în mijlocul nopții cu număr ascuns să te întrebe starea frigiderului.

| ș53fan a răspuns:

Vreau eu! las numar in privat! Daca mai e disponibil mesajul! lasa-mi mesaj in privat cu linkul grupului!