| EdgarAllan a întrebat:

Salutare,

Exista grup de Whatsapp cu membrii TPU?
Vrea cineva sa vorbim? Imi puteti da mesaj cine vrea.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant grupuri de discord

| Drimmero a răspuns:

Din ce stiu eu, nu, nici nu o sa existe cu un numar mare de useri, lumea e selectiva, discuta ori in privat cu cineva cu care se intelege, ori au un mini-grup tot intre ei unde sunt 3-4 persoane.
Nici macar pe discord nu intra lumea, cand e sa iti afle altul numarul nu prea iti convine, m-as baga pe grupuri de wapp daca as avea un numar de rezerva, macar asa de fun...

| SilentRain a răspuns:

Hmm, nu știu
Dar a-și vrea și eu

| Superior a răspuns:

De whatsapp?
Pentru a suporta toti sinistrii si trolii de pe site-ul asta intr-un grup de whatsapp ar insemna sa-ti schimbi numarul de telefon la fiecare 2 zile.

| Drimmero a răspuns (pentru Superior):

Stai linistit ca nu fac ei d-astea pe numarul de telefon

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Corect

| CostiGurguta a răspuns:

Ok