| aly19223 a întrebat:

as vrea sa imi sterg contul de pe TPU imi puteti spune cum?

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Pur si simplu scrii administratorului site-ului, sus, in dreapta, la Contact, ca doresti sa-ti anulezi contul. Succes!

| a1doru a răspuns:

De ce iti storci atata creeri? poti, pur si simplu, sa nu mai intrii pe TPU, si cu asta ai rezolvat problema.

| a1doru a răspuns:

Ps.creerii!rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Scrie sus la Contact(albastru). Acolo te adresezi direct administratorului site-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact
Dai click aici si urmezi pasii de acolo, le ceri sa iti stearga contul, dar cu un motiv intemeiat ca altfel nici nu iau in considerare...

| lazarfelix a răspuns:

Nu se poate sterge