| laura23 a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati si pe mine pentru ca sunt cam nedumerita. Sunt in clasa a 11 la profilul tehnician in administratie si obiectele de specialitate pe care le fac sunt marketing, organizarea resurselor umane( despre intreprindere si structura ei, despre recrutarea salariatilor etc ) si contabilitate, acestea fiind cele mai importante. Insa nu prea stiu ce facultate sa urmez sad as vrea ceva care sa nu aiba prea mare legatura cu matematica si contabilitatea pentru ca nu imi plac. In schimb imi place marketingul si organizarea resurselor umane. Ce facultate credeti ca as putea sa urmez?

2 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Pentru ca ai mers pe aceasta ramura Ase-ul ar fi cea mai buna varianta cu profil marketing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa dai la facultatea de medicina sa te faci doctor.pentru ca si eu vreau tot acolo sa dau.si vreau sa ma fac doctor chirurg...alt sfat nu as putea sa iti dau