| Anndreii a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre urmatoarea pagina : https://imageshack.com/i/n1leufj
considerati ca este adevarat ce zice autorul sau aveti alta parere?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai prin relatia de cuplu iti asumi benevol anumite obligatii. Asa impreunarile ca animalele, aiurea nu sunt normale. Atunci de ce se mai numesc cuplu?

| Anndreii explică (pentru Salontanul):

Deci nu esti de acord cu ce spune autorul?

| Salontanul a răspuns (pentru Anndreii):

Nu.

| Anndreii explică:

Sincer nick eu nu sunt de acord... mi se pare o tampenie sa ii dai voie pattwnerului sa meargă la altcineva si cica asta sa fie o dovada de iubire...