| DeeaHere a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste o ciocolata alba cu gust de capsuni si bucatele mici care pocnesc in gura... si era destul de micuta [Eu mancam cand eram mai mica prin 2000 - 2001 cam asa] Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai aia bum-bum e.Si eu mancam.Era alba ai ae vedeau bilutele roz care pocneau in gura. xD

| DeeaHere explică (pentru TrendyHedgehog):

Daca gasesti vreo poza cu ambalajul ciocolatei sa imi lasi si mie link.Multumesc

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Cred ca era de la poiana si se chema ciocolatica bum bum. :d si mie imi placea mult.

| eucumine010 a răspuns:

Poiana aerata sau Milka Milk Cream & Popping Candies
http://33rpm.8m.com/Milka/Milk%20Cream%20Popping%20Candies.jpg

| DeeaHere explică (pentru eucumine010):

Nu ca astea le-am gasit si eu.era micuta si mi se pare k ambalajul era cu alb thinking