| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva. Nu stiti cumva niste site-uri unde as putea viziona desenele urmatoare: Maia si Miguel, Tupu, Miss Bigi, Jane si dragonul, Flipar si prietenii sai, Franklyn, Aventurile lui Jeikers, Persy, paznicul parcului. Daca stiti un site unde pot vedea macar un desen din cele scrise, va rog sa il scrieti. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

O intrebare asemanatoare am pus si eu. Ti-as raspunde daca as sti, dar chiar asta caut si eu.

| Psihiatra a răspuns:

Www.peteava.ro gasestidiverse :) dar pe www. minimaxtv ai cautat? majoritatea sunt de acolo daca nu ma inshel