| YukiLove a întrebat:

as vrea sa va intreb daca stiti vreun concurs de manga sau de desene online, si daca puteti sa-mi dati si niste lin-uri. Va multumesc mult, este foarte important pentru mine sa particip la asa ceva si sa incerc sa si castig ceva pentru ca in viitor as vrea sa devin mangaka(artist manga) si am inteles ca participarea si castigarea unor astfel de concursuri este destul de necesara pentru atingerea unei cariere de succes in acest domeniu, asa ca vo rog mult!
Promit ca va dau

1 răspuns:
| DeMeTrIoN a răspuns:

Imi pare rau dar inca nu sunt concursuri de manga. Insa te sustin in atingerea scopului tauwinking