| MistarGoGu a întrebat:

V-a " trăznit " noaptea pofta de ceva BUN *( mâncare sau dulciuri ) in asa hal cat sa iesiti din casa si sa mergeți la un magazin NON STOP?
In cazul in care nu aveați ceva prin casa!

13 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pentru dulciuri nu as iesi niciodata. Daca ma trazneste chiar in halul asta frec un galbenus de ou cu zahar si cacao si aia e. Dar pentru tigari da...am iesit la orice ora a fost nevoie laughing)

| mastadont a răspuns:

Nu sunt chiar așa rău cu poftele, dar după țigări am mai mers noaptea dacă am rămas fără.
Mie oricum îmi place mult mai mult să mă plimb noaptea decât ziua, abia aștept să vină vara să fac iar plimbări la miezul nopții în natură.

| mODIN a răspuns:

Fac asta relativ des. Poate de aia n-am avut niciodata patratele rolling on the floor

| Lupică27 a răspuns:

Nu-mi aduc aminte, doar dupa bautura am fost de mai multe ori noaptea laughing

| Miruna333 a răspuns:

Da, normal

| LisaJulie a răspuns:

Eu obișnuiam sa mănânc ciocolata neagra noaptea pe la 1 dar m-am dazvatat de asemenea obiceiuri

| MistarGoGu explică (pentru LisaJulie):

Dar o iesire nocturnă la shopping?

| MistarGoGu explică (pentru LisaJulie):

Frica de dentist sau nu puteai sa mai dormi de la ciocolată?

| LisaJulie a răspuns (pentru MistarGoGu):

A doua varianta happy

| MistarGoGu explică:

Pe mine la 19 ani! La 3 dimineata am iesit tiptil din casa si am mers la gara la un market non-stop dupa ciocolată Poiana cu alune *( 5 bucăți ) si o sticla cu suc de mere! Noroc ca era gara aproape *( 8 minute pe jos )!

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Am mancat de curand o ciocolata poiana, nu mai e ce a fost, are un gust de sintetic.

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

Ce vremuri... cand mai făcea lumea chestii misto

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Ce bine ai zis... crying