| Asasa_Sasas_1975 a întrebat:

Bună as vrea sa vând un telefon KARBOON TITANIUM X care nu are nimic defect nici măcar nu este zgâriat și este liber de rețea credeți ca dacă las pune la prețul de zece milioane credeți ca este mult? Și am și garanție la el și nu are niciun defect este nou la ce preț credeți ca ar trebui să-l pun?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ultimul pret cunoscut: http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-karbonn-titanium-x-90155534
Si tu vrei sa-l dai cu acelasi pret? In momentul in care a iesit din magazin el scade automat la 75-80% din pret. Daca la-i mai si folosit mai scade.

| Asasa_Sasas_1975 explică:

Pai la ce crezi ca ar trebui să-l pun?