| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate vinde un telefon?
Am un Nokia 5800, cumparat acum un an, insa as vrea sa il vand.
Mentionez ca nu are niciun defect si il pot da cu toate accesoriile incluse, la pretul de vreo 6-7-8 milioane.

Unde as putea sa gasesc un cumparator? Sau unde l-as putea vinde?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Strumf a răspuns:

Www.okazii.ro, in ziar, trimiti GM-uri pe mess... etc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa fii multumita daca mai iei 400-450 de lei pe el. Dupa un an de folosinta pretul scade la jumatate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...la magazinul oramge ti lar lua cu 1 mil:rolling on the floor

| alinoita a răspuns:

Poti vinde gratuit pe www.deabra.ro

| nichitazanoisev a răspuns:

Intra pe siteul 999.md