| ȘtefiȘtef a întrebat:

Buna!
As vrea si eu niste statusuri amuzante. fundita :X

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…
2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are…
3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…
5. *** dus… da si pe tine daca […]
Statusuri Haioase

1. Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!
2. O gãinã avea 2 picioare in special stângu`!
3. Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!
4. Bate si ti se v-a deschide… proces penal!
5. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este […]
Statusuri Funny

1. psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat
2. viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna
3. daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, […]
Yahoo Status Amuzante 2

1. Dragostea eterna dureaza 3 luni.
2. Nu te baga in lumea drogurilor…. suntem si asa destul de multi
3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.
5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta […]
Yahoo Status Amuzante 1

»" Fac cinste plateste vecinu! "
»" Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
»" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "
»" Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "
»" Ma tot uit la prezentari de moda [
Caut prietena, eventual nemaritata.
Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat.
Viata e un joc de ****… dar macar are grafica buna.
My name is Bond… Vaga Bond.
Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti este infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
Foaie verde de bujor nu da mass ca ai ignore!
Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra.
N-am status acum. da am avatar.
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!
Plecat cu 10 passaturi, sunt sofer de tir.
Nu fura. guvernul uraste competitia.
Sunt plecat cu pluta la pascut.
Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei? POLITIA, POMPIERII si SALVAREA.
Not Under Your Desk.
Dupa barbat si autobuz sa nu alergi niciodata… ca după o jumatate de ora vine altul.
Vremea trece, vremea fuge, cine nu are ce roade suge.
Eu iubesc femeile…Dintr-o femeie am iesit si ma intorc in mai multe.
Daca vine sfarsitul lumii, veniti in Romania ca suntem cu 50 de ani in urma.
Status under construction.
Cine rade la urma… nu s-a prins de gluma.
Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i" [ statusuri logice ]

DND! Mă cert cu pixul [ statusuri la misto ]

Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti

DND! Că sunt ocupat cu mă-ta

Statusuri comice.

Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.

Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare

Huooo, statusuri jignitoare, statusuri jicnitoare si statusuri jenante.

La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…

Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…

DND! Vorbesc cu Elodia

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!

Dragă eşti de milioane…ia 50. 000 şi du-te …

Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii …. altora!

Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea!

Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas!

Mai lasati-ma cu statusurile ironice.

Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X

Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi

Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc
sunt inca catevabig grinfuniditzaa?:X

3 răspunsuri:
| Angel_4421 a răspuns:

Fac cinste, plăteşte vecinul!

Mă joc cu o grenadă…psst… mi-a căzut cuiul pe jos…

Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!

Noaptea am coşmaruri pentru că dorm cu tine în pat!

Du-te lent şi vino tare, pentru mine n-ai valoare!

Mă tot uit la prezentări de modă dar niciodată nu văd pe stradă aşa ceva…

Mi-am luat oglindă să îmi văd avatarul…

Nicăieri nu-i ca acasă dar mai bine-i la HOTEL!

Mersul la biserică nu te face credincios, aşa cum statul într-un garaj nu te face maşină…

Foaie verde magheran/M-a făcut mama spartan!

Scz daca unele se repeta sau daca sunt altele mai nahh da' nu le-am mai citit pe toatebig grinfundaa?:X:X

| mary_1175 a răspuns:

DRAGUL MEU CHIFTEA PRAJITA
TINICHEA HODOROGITA
TE IUBESC SI TE ADOR
CA PE UN PUI DE CUCA CHIOR

te iubesc saritar ochii [e peretii zugraviti
dar daca te vad cu altele eu te fac cartofi prajiti laughing

esti o floare ofilita intr-o vaza
cand ma uit la tine parca vad un film de groaza

sus in deal la cimitir
stau mormintele in sir
si de faci misto de mine
fac un loc si pentru tine

| R0oByY a răspuns:

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!