| Coryna18 a întrebat:

Bunahappy...As vrea si eu niste statusuri pentru hi5...mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Stii ca doar tu si eu vom fi, indrg ca'n prima zi!:X

De ce cand te intrebare ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?big grin

Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

Dar sageata lui Cupidon inca doareoh go on Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu! Impac'te cu ea cat inca nu e prea tarziuhappy

Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVz in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee

Obsesia asta e de vreo luna...sh zici ca va sta bine impreunachatterbox laughing

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata... tati nu te cearta!oh go on

In viata nu poti sa ai tot ce. ti dorestiwinking:p. Incearca sa zambesti, urmeaza sfatu' : Fii fericit, toate trec, ba da`le dracu' oh go on

Dar tie iti pare a fi fenomenaloh go onTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nouwinking

Nici prea vulgar, nici prea cuminte... duasmug cu tine ma simt 'high' day dreaming iubirea face legea:X

Sh cu toate astea... tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vn[:X]

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta''oh go on ma faci sa rad.esti chiar penibila. dar tu te crezi ''irezistibila''laughing

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

-te iubesc.ma iubesti nu e complicat
-Te cunosc si as vrea sa-ti vorbesc dar nu cred ca as putea.Am sa-ti scriu un mesaj, sa intelegi tot ce simt ca sa stii cat imi placi.
-We make a better day. Just you and me
-Stiu ca vreau iluzii, dar nu imi pasa. Daca sunt fericita, nu conteaza,
-Simt nevoia sa iti amintesc. Te iubesclove struck
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut.Si inca alte cuvinte ce imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud.
-Si oricat as incerca, nu te voi putea ierta/uita
-Te gandesti.aberezi.trezeste'te.prea frumos visezi
-esti aproape. da totusi.atat de departe
-traiesc din amintiri.sh'mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut
-I need a miracle. i wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me; x
- I'm fine without you
-All this time in love with you was cry
-I'm still loving you.like it was the first time
-Imi este greu sa iti spun in vorbe ce e in inima mea
-Zi de zi.pas cu pas. te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti
-tu esti acolo,, eu sunt aici si punct; x.si sper.sa nu ramai o amintire din trecut
-Ti se pare ca e un vis. dar. e realitate; x
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
- Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi. Acum sunt eu
-I'm lovin' itlove struck
-S'ar putea sa nu intelegi de ce. Dar da'mi doar o clipa si'am sa-ti arat cum ehappy
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat
-Imi place la tine tot
-In fine.Ar fi bine sa zambesti doar pentru mine
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta
oricat ai incerca nu mai poate fi la fel.
-i don't wanna play the broken hearted girl.
-am gresit. dar stii ca te iubesc!
-mi`e dor de ce s`a intamplat candva. dar e mai bine asa.
-fara tine nu m`ai pot zbura
-de ce ne indragostim apoi nu mai iubim.Si spunem adio fara sa gandim
-Ma intreb. Te'a durut? Sau acum e mai bine? Ieri te'am vazut., dar nu eram eu langa tine. Mi'am amintit cum ne'am iubit, nu voi uita niciodata.
-Tot ce e frumos repede trece!
-Atatea amintiri, clipe nu pot uita.
-I've got many reason to love
-Let the sun rise straight into your eyes
-Out of love I need you Out of sun I'll have you Out of love, out of love I feel I'm falling for you; X
- i need you by my side
-cum de te.am crezut.Erai cu totul altfel cand ne.am cunoscut
-Toate trec, asa se spune insa nimic nu trece fara sa lase urme
-Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
-You know that I love you boy

| Ktaloasa a răspuns:

Uite http://kta-syk.hi.com
daca gasesti ceva interesant poti copia. nu ma dearanjeaza