| moftuliki a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu ce sens are sau ce inseamna "wuapa" pe hi5 ca am vazut comm-uri asa si nu stiu ce insemna sad

p. s.:funta kiss

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Buna:*::*:* wuapa vine de la guapa in spaniola si inseamna frumoasa:*. Dar asa se pronunta in unele parti wuapahappydeci inseamna frumoasa

6 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Wuapa-frumoasa(din spaniola)

| Anemona a răspuns:

Fundita?hee hee:*tongue

| ConstiintaTa a răspuns:

Pai,, wuapa" inseamna,, guapa" care se traduce,, frumoasa"! Mia facut placere sa te ajut!

| Aicilef a răspuns:

Wuapa in spaniola inseamna frumuoasa. e o prescurtarewinkingsau mai inseamna draguta///asa cum esti tuhtongue:*

| jolie a răspuns:

Spaniolii spun guapa-frumoasa wuapa spun sud-americanii

| sofia_1672 a răspuns:

Guapa stiam ca inseamna frumoasa in spaniola dar wuapa nu are nici o legatura cu spaniola. poate a scris cineva aiurea.