| rose_4736 a întrebat:

Daca m-am certat cu prietenul meu si peste 2 saptamani tot mai simt ceva pentru el ce pot sa fac si ce inseamna? as vrea sa stiu va rog! dau funta! va rog mult mult sa imi spuneti! please!

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Cred ca a fost o certa banala.acum,la uh se dau niste semne ca inca il mai iubesti! spune-i si lui printr-un msg sau pe mess ca inca il mai iubesti si bla bla bla... daca el intr-adevar a tinut si inca tine laa uh, va ve-ti impaca, dar daca nu te-a iubit te va refuza! capul sus! vor mai fi baieti pe lumea asta:p
funda?love struck

2 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Dya daca te-ai certat cu el si inca simpti ceva e in regula pentru ca tu inseamna ca ai tinut la el.mai incearca sa vobesti cu el sa lamuriti situatia pentru ca nu poti traii cu suferinta deci ori terminati relatia ori continuati e alegerea voastratongue

| byank30 a răspuns:

Buna. pai daca inca simti ceva pentru el, inseamna ca tii foarte mult la el... si poti sa ii propui sa va impacati.