| ~AleXa~ a întrebat:

As vrea taree mult sa stiu cum se numesc mai exact ghiozdanele?(din prima poza, cu 2 compartimente, unul mare si unul mic in care poti tine accesorile, servetele etc) http://www.fete24.info/modele-de-ghiozdane-si-genti-pent ru-scoala/ si daca se gasesc in hipermarketurile sau in gara de nord in metrou? si cam costa? Dau funda! Multumesc mult!

1 răspuns:
| mihaelabr a răspuns:

Pai se numesc ghiozdane sau genti (poti sa specifici ca este pentru scoala )
le gasesti in hipermarketuri ( carrefour, XXL, pic etc ) dar si la librarii / papetarii
si desigur, in mall, in piete, etc
sper ca te-am ajutat!