| offline a întrebat:

As vrea un program ca sa inregistreze vocea (si in acelasi timp o melodie din calculator big grin ) fara microfon sau chestii de genul big grin. Sper ca am fost cat se poate de clara happy. MUltumesc!

2 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Pai fara microfon, cum doamne iarta-ma sa inregistrezi ceva? Tu ai putea sa vorbesti cu cineva la telefon daca nu ai avea microfon la el?

| Not_7297 a răspuns:

Buna!

laughing Cum a spus si ExpertHost...

Personal, nu am auzit de asemenea ``inventie`` pana acum big grin.
Ar fi interesant daca ai gasi ce cauti laughing.

O zi buna :*!