| PaulW a întrebat:

Ce program pe Pc este sa poti sa "iti bagi vocea in Calculator" adica sa vorbesti la Microfon sau fara si sa se inregistreze Pls AJUTOR! FUNDAhappy!

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

START>All programs>Accesories>Entertainment>Sound Recorder

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Start---ALL Programs----ACcesories----Enterteiment----Sound Recorder?
Start---Settings---Control Panel---Speech?

| ihaterain a răspuns:

Poti sa iti folosesti web-ul ac are mai multe optiuni adica i-ai instalat programul lui acum depinde de fiecare eu asa amblushing

| robert1239 a răspuns:

Windows movie maker.Il ai si tu in calculator.Start->All programs->Windows movie maker.

| roco a răspuns:

Nu este nici un program.Trebuie doar sa ai windows7 sau vista.Intri in control panel. Dupa asta in speech recongnition... dupa asta intri in start speech recongition...si dupa o sa intri in ceva chestie(te invata cum sa vb cu calculatorul) si cand termini o sa-ti apara o chestie pe desktop si ii sai on atunci vb cu pc-ul