| Rebelle13 a întrebat:

Buna!
Aseara m-am hotarat sa scap de timeline si am cautat pe youtube pasii pe care trebuie sa ii urmez.Am dat la setarile contului,la dezactivare si dupa aceea mi-am dezactivat contul pentru a mi se schimba facebook-ul in varianta veche, peste 10 minute am intrat din nou si mi-a aparut ca am varianta veche dar la ceilalti prieteni le aparea timeline.Va rog frumos sa ma ajutati,nu stiu ce sa fac.Pot sa imi recapat timeline-ul si la mine, sau pot scapa de el? Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Chriistos a răspuns:

Momentan nu poti scapa. Si chestia aia de care spuneai tu, doar la PC-ul tau il dezactivezi.

| Rebelle13 explică (pentru Chriistos):

Dar macar pot recupera timeline-ul la inapoi la PC-ul meu?

| Chriistos a răspuns (pentru Rebelle13):

Incearca sa reinstalezi browser-ul.

| Rebelle13 explică (pentru Chriistos):

Multumesc!happy

4 răspunsuri:
| Gabriel_Dumitru_1996 a răspuns:

Tutorial dezactivare cont facebook:

https://www.youtube.com/watch?v=fd59yGsv8RI