| BiancaDenisa a întrebat:

Astazi vreau sa dau cadou o funda la cel care are cel mai putine sau deloc! Va pup!

Răspuns Câştigător
| ofataoarecare_2689 a răspuns:

Buna

9 răspunsuri:
| BiancaDenisa explică:

Da,dar eu doar vreau sa fac un cadou, sa ajut! daca te vei uita la raspunsurile mele nu vei vedea niciodata ca intreb:imi dai funda?

| AnaBlackVampire a răspuns:

TPU nu este un site unde colectezi funda ci unde oamenii se ajuta intre ei, unde se pun intrebari si ceilalti raspund. Disperarea dupa funda va ruina siteul!

| Robbe a răspuns:

Eu am destul de putine si sunt aproape de 1 saptaman ma chinui sa strang! Imi dai te rog?

| katty_6203 a răspuns:

Ok,pai ma pot adauga si eu atuncibig grin

| criss_2781 a răspuns:

Da-mi mie o funda big grin

| Aly_5702 a răspuns:

Am doar 3 funda.
batting eyelashes

| TheLittleStrange a răspuns:

Eu am unacrying

| bradysandro a răspuns:

Si eu tot una am

| bogdan121_5952 a răspuns:

Eu nu am nici una