| Anonim161530 a întrebat:

Ati putea sa imi povestiti cei care ati trecut prin experienta mortii unei rude sau unei persoane dragi care semne care prevestesc moartea?
Cum as putea sa imi dau seama ca o persoana in varsta e pe moarte?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca bea sau fumeaza mult va avea dificultati sa se miste si sa faca treburile in casa ala e un semn, sau o boala care il tine la pat

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu ai de unde să ştii niciodată lucrul ăsta.E valabil pentru orice vârstă.Ți-o spun, pentru că am avut trei înmormântări în familie în mai puțin de şapte luni.
Tu doar bucură-te de timpul pe care îl ai şi de persoanele dragi de lângă tine.Toate la momentul potrivit.Nu te gândi de acum la lucruri rele, doar lasă timpul să spună când e momentul potrivit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu sunt semne evidente.
Ea dorește să plece într-o călătorie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Oook...
1. are fractura de bazin, si sta la pat
2. la spital o trec pe sedative si iti explica in ce ar consta operatia
3. e clar ca organismul e prea slab pentru a se recupera din asa ceva
4. nu mai e constienta
5. nu mai e deloc.
In principiu, te prinzi destul de repede cand se intampla asa ceva thinking

| Andreeush a răspuns:

Depinde, cel mai des îți dai seama când vezi că e neliniștită, agitată.
Oricum depinde și dacă suferă de vreo boală.

| SilentRain a răspuns:

Dacă are o vârstă înaintată și probleme de sănătate te poți așteptat oricând la un necaz...