| miauu a întrebat:

Bunahee hee
Care zodie e mai incapatanata tauru sau scorpionu?
hee hee

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Cei din zodia Taur incapatanati, incapatanare ce duce de cele mai multe ori spre violenta, cei din Zodia Scorpion joviali, placuti, fatarnici si doar o data te musca, si-atunci mortal. Este bine sa te feresti de nativii din amandoua zodii, pe cat se poate...

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Scorpionul cred.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca scorpionul laughing

cami
| cami a răspuns:

Scorpionul n-are nicio sansa in fata taurului (in materie de incapatanare). Taurul este cea mai indaratnica zodie, din tot zodiacul.

| JeSa a răspuns:

Taurultongue

| Ea12345 a răspuns:

Eu sunt taur, tata e scorpion happy

Eu sunt foarte incapatanata, geloasa, posesiva... exact ce spune zodia big grin
SI tata e o persoana foarte dificila, se supara usor, dar cred ca eu sunt mai incapatanata.Si sunt si foarte emotivahee hee.
tongue

| georgiana a răspuns:

Scorpionul, ma refer la diferenta dintre mine si o prietena, eu cedez mai usor, sunt taur, dar ea foarte greu, fiind scorpion.Acum depinde si de personalitate.Nu zodia isi spune numele, ci omul.

| cretzufinish a răspuns:

Capricornul laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Scorpionul

| IQOnly a răspuns:

Taurul cred.

| LORY a răspuns:

Dupa parerea mea, nu tine de zodia in care esti nascut daca esti incapatanat, timid, vorbaret sau alte minuni;)) Fiecare avem personalitatea noastra, care, zic eu, nu tine strict de zodie. OK, poate contribuie putin si semnul sub care esti nascut, dar nu foarte mult.
De exemplu, eu sunt taur [si da, recunosc, sunt destul de incapatanata, dar in sensul bun, zic eu :D], dar cunosc persoane in zodia leu, sau chiar balanta, foarte incapatanate, nu te mai intelegi deloc cu ele daca le intra ceva in cap...

Si ca sa iti raspund si la intrebare, cred ca taurul;;) Citeste aici: http://www.astronet.ro/zodii.htm

| miauu explică:

Eu sunt taur prietenu meu scorpinlaughing

| fsorin96 a răspuns:

Capricorn

| misiik a răspuns:

Scorpionul in elementul lui este apa, taurul in elementul lui este... iarba si comunal.Nostim nu!

| Yarinn a răspuns:

Taurul; si nu spun asta pentru ca sunt scorpion; oricum, elena are dreptate, daca merita efortul, actionam big grin

| maria12345678910 a răspuns:

Taurul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taurul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taurul e cea mai incapatanata zodie posibila si eu sunt taur )tare zodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt scorpion si prietena mea este taur insa noi ne intelegem destul de bine, da este adevarat ca suntem incapatinate ambele insa aici totul depinde de dispozitie, si mai ales cu cine comunici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TAUR. Sunt renumiti pentru incapatanarea lor, oriunde citesti. Crede-ma! Taurul si scorpionul sunt zodii puternice, dar la capitolul orgoliu si incapatanare, taurul e peste scorpion.

| ionik_1763 a răspuns:

Eu sunt taur si parinti mei scorpionhee hee

| Danyk777 a răspuns:

Berbecul capricornul varsatorul si gemeniiii!winking!

| Wizzy_7445 a răspuns:

Cu siguranta Capricornullaughing. Eu sunt Scorpion si cunosc multi nativi din zodia Taurului. Incapatanarea mea depinde de persoana cu care ma contrazic si de cat de mult imi doresc acel lucru. Pot spune ca, in general nu imi place se ma contrazic si prefer sa determin persoana respectiva sa gandeasca la fel ca mine prin diferite metode.