| Bnnkaxka a întrebat:

Bună bună, caut de câteva săptămâni o melodie, am auzit o pe tiktok câteva secunde și mi-a plăcut, nu am înțeles mai deloc ce zicea, deci șansele sa o găsesc.0
Poate ma ajutați voi, va las aici link ul de la clip, melodia e prima cum începe clipul dar o găsiți și la secunda 31, poate știți voi numele, ca ma dispera rolling on the floor)))))))
https://vm.tiktok.com/ZMLvpgRdc/?k=1

Răspuns Câştigător
| proserpina22 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=PHfITOsMZ1g asta e melodia. blackbear - fashion week

| Bnnkaxka explică (pentru proserpina22):

Vaiiiii, mulțumesc mult.

1 răspuns: