| RalucaSahnada a întrebat:

ca sa incep cu inceputul, am o prietena care inventeaza mai tot timpul anumite chestii si e foarte laudaroasa... daca are un lucru nou il flutura prin ochii celorlalti! Eu si cu prietenii mei am inceput sa facem tot posibilul sa o dezvatam! NU PUTEM! Cum credeti ca am putea sa o dezvatam? FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| smile4mee18 a răspuns:

Cum adica sa o dezvatati? Daca vrei sa se schimbe vorbeste serios cu ea si spune-i ca te enerveaza atitudinea ei. Daca nu vrea si continua sa se dea mare inseamna ca nu merita sa fie prietena ta.Succes!:*

2 răspunsuri:
| IoanaItsa a răspuns:

Eu nu cred ca o puteti dezvata. eventual datii peste nas de cate ori aveti ocazia. poate asa va merge.

| herbs a răspuns:

Ignorati orce lauda de a iei.da trebuie sa da'i vestea la toata scoala.1! si u trebuie sa vb foarte serios cu ea, poate isi revine. bafta.tongue