| loveee_2446 a întrebat:

Buna TPU , eu si o prietena de-a mea avem 16 ani si suntem virgine ! vrem sa facem sex in vacanta de vara , dar ne e rusine daca facem cu prietenii nostri pentru ca daca sangeram prea mult sau alte chestii , sau nu stim ce sa facem si ne facem de ras ! ce putem sa facem ? dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| abcdef13121312 a răspuns:

Puteti sa lasati rusinea la o parte si sa aveti incredere in voi si in iubitii vostri,normal.Exista fete carora nu le curge sange, deci poate o sa aveti si putin "noroc".Sau poate le curge foarte putin. Daca sunteti sigure de ceea ce vreti si credeti ca e momentul potrivit, atunci asta cred ca e singura solutie. Aveti incredere in voi si dati la o parte rusinea.Bafta oricum!

4 răspunsuri:
| BeLLLLLa a răspuns:

Doamne sunteti nebunelaughing faceti-va iubiti si apoi mai vedetitongue.e normal sa sangerezitongue acum vedeti voi ce facetitongue

| ella21031 a răspuns:

Trebuie sa faci sex cu persoana potrivita la momentul potrivit, daca baiatul isi face bine treaba si iti face un preludiu de neuitat nici nu ai sa simti cand o sa fie penetrarea si vei sangera si putin

| Daana_3623 a răspuns:

Si mie imi era frica ca o sa gurga sange.si nu a curs in timpul actului deloc. Si pentru a ma asigura ca nu o sa ma fac de ras am vorbit cu prietenul meu despre asta.si totul a fost ok. Important e sa va iubiti foarte mult si sa nu existe secrete intre voi!

| domiix a răspuns:

Ai acceasi problema ca mine si un prieten de`al meu. noi am vrut sa o facem dar na. ne era ca zic ceilalti ca nu am stiut cum si chestii. daca vrei cheam`o pe prietena ta si vino si tu sa vorbim poate asa stabilim problema rezolvam ambele probleme happy. Daca ai nevoie de id`u meu sau nr. imi zici.