| infires a întrebat:

Cam ce traditi sunt de Craciun? Pe langa colindatul.

P. Sbig grinaca credeti ca nu am pus intrebarea la categoria potrivita, spuneti-mi ca sa stiu pentru data viitoare!

Răspuns Câştigător
| xpbauuxx a răspuns:

Traditii : adunatul familiei la ceeasi masa ( nu stiu daca chiar e o traditie dar e foarte frumos ), pregatirea mesei cu toba, caltabosi, piftie, sarmale, friptura de porc, cozonac, prajituri, toate facute cu cele mai bune ingrediente. Familia trebuie sa fie unita... FUNDA daca te-a ajutat