| ღmarynaღ a întrebat:

Buna cand incepe vacanta de pasti si cand se termina anul asta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa 15 aprilie si se termina pe 25 aprilie

5 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Pai incepe pe 15/16 si se termina pe 26/27

| Lyiia a răspuns:

Buna Maryna!
Anu acesta, vacanta de Pasti incepe pe 15 aprilie, vinerea viitoare[deci mai avem o saptamana de scoala]si se termina pe 26 aprilie, intr-o marti.Adica imediat dupa Pasti!
Vacanta placuta!

| Tarabostes a răspuns:

Vacanta incepe pe 18 aprilie(luni) daca nu lom in considerere weekend-ul si se termina pe 26 aprilie(marti)
deci si luni, pe 25 aprilie vom sta acasa!
dar la scoala mea voi sta acasa si pe 26 aprilie(marti)b)

| BloodElve a răspuns:

Vacanta de pasti incepe anul asta in 15 sau 16 si se termina in 24

| ionel_5708 a răspuns:

La noi se incepe undeva pe 22aprilie si se termina pe 3 mai