| NoNameJunior a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa intamplare din copilaria voastra?

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Pai am chiulit 4 fete de la scoala, n-eam dus la o colega, am taiat o gaina am facut gratar am baut si cate un paharel de must si apoi am venit la ultimile 2 ore ca aveam cu diriginta...ce a iesit va zic in alt episodlaughinglaughinglaughing mentionez ca eram in clasa a X-a eram mari dom'le, cu toate ca eram mari, aceasta mi se pare cea mai frumoasa amintire de care imi aduc aminte cu drag, si rad si copiii mei ce trasnaie a putut sa faca mamicuta lor draga:devil