| Dana23 a întrebat:

Care e ciocolata voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Singurul tip de ciocolata pe care il consum este cea neagra/amaruie, cu 80% cacao sau mai mult. Cele care imi plac cel mai mult sunt de la Heidi si Anidor happy.

| Dana23 explică (pentru thegatekeeper):

Si eu la fel! Ador ciocolata amaruie, iar ceilalti membrii ai familei mele spun cum pot manca asa ceva big grin

| thegatekeeper a răspuns (pentru Dana23):

Si persoanele pe care le cunosc eu spun cam acelasi lucru. Intr-adevar, e mai putin apreciata, sa zic asa, dar nu conteaza, tot cea mai buna ramane pentru noi si altii carora le mai place happy.

| Dana23 explică (pentru thegatekeeper):

Exact ! winking

6 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, Poiana, Kandia, Primola, in general nu sunt prea pretentioasa.

| Maria2012Jade a răspuns:

Eu am mai multe:
1)Milka
2)Tofefee
3)Chocotof
4)Primola
5)Poiana

| sebyfilip a răspuns:

Milka