| Kohl_Simona_1996 a întrebat:

Buna,
care imi poate spune cum sa fac sa imi pun limba romana la power point? daca e ceva de download-at dati-mi site-u va rog. funda:*

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Din pacate nu ai cum sa schimbi limba. Sunt diverse versiuni de Power Poin. Se pare ca tu nu ai luat-o pe cea in limba romana. Tot ce ai de facut daca vrei neaparat acest program in limba romana este sa-l cauti altundeva in versiunea Limba Romana si sa-l instalezi din nou.

PS: Cauta pe Softonic.