| DjSannan a întrebat:

Buna care ma poate ajuta cu o informatie?
Va dau un exemplu ma angajez la o firma ca sofer pe o dubita de maxim 3, 5 t pentru transport marfa,daca stie cineva cam cu cat se plateste soferul pana in Germania,deci cam ce salar se da repet pe o dubita de 3, 5 t maxim. Daca a fost cineva sau este in cauza sa ma ajute cu aceasta informatie.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In general vreo 600€ ar trebui sa castigi mai ales 1000€ nu plateste nimeni pe o autoutilitara care merge international doar daca e firma serioasa, gandeste unde dormi diurna o plateste tot ei? Mai bine pe un autotren pentru ca are pat in spate