| Ghitacristian a întrebat:

Buna! Care stie daca se respecta programul angajatilor la kfc? Am contract pe 8 ore dar am auzit de cazuri cand te tin si mai mult

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ehe, se pare că nu ai gustat din plăcerile joburilor de la privat!

| Wr3nch a răspuns:

Pai 8 re pe contract dar cineva trebuie sa si spele si sa curete, si nu plateste pe nimeni doar pentru asta. Deci practic e cam 9-10.

| Nirvanaaa a răspuns:

In teorie sunt 8, in practica însă vezi la fata locului happy. Așa e peste tot.