| kingsRo a întrebat:

Care e programul angajatilor de la Kaufland, zilele lucratoare si orele?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RefinedStrings a răspuns:

8 ore pe zi, jumatate de ora pauza, programul orelor este stabilit de cei de la Kaufland. Aici vorbesc despre lucratorii comerciali. Nu stiu ceilalti angajati ce program au. Probabil ca o saptamana dimineata una seara, repet: depinde de conducerea magazinului in care urmeaza sa fii angajat/a.

| kingsRo explică (pentru RefinedStrings):

E valabil si pentru sambata si duminica?

| RefinedStrings a răspuns (pentru kingsRo):

Da.

| Horia1313 a răspuns:

Lucreaza in schimburi saptamanale de dimi sau seara cate 8 ore din cate stiu