| Sunshine123 a întrebat:

Buna! Caut pe cineva care a facut sau face facultate in domeniul sociologiei si a inteles metodele de cercetare calitativa si cantitativa. Am de realizat un proiect si caut pe cineva sa il faca asa cum trebuie, contracost, bineinteles.

1 răspuns:
| Dddonkey a răspuns:

De ce nu incerci tu sa il faci?
E plin internetul de informatii. Nu ai vrea sa te simti fericita cand o sa iti vezi rezultatele? Si daca o sa ajungi o cariera in domeniu tot o sa suni prietenii sa iti faca treaba zilnica? Mereu vor exista probleme in viata dar asa vei creste daca vei trece prin ele. De asta este necesar sa depui eforturi si sa te maturizezi si pe plan profesional.