| datimiFUNDAsuntDISPE a întrebat:

Salutare TPU! Exista vreun site care poate realiza proiecte in excell contracost? Am de facut un proiect la biostatistica la facultate si nu stiu nimic. Un prieten mi-a spus sa caut site-uri de freelance dar nu inteleg nimic, va rog ajutati-ma, trebui sa-l fac pana pe 4 iunie.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta pe cineva cunoscator bun de proiecte Excel!
(cei care au certificat de competenta in programele tip Office)

Deseori, elevii din clasele terminale de liceu sunt foarte buni in domeniu.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt site-uri profesionale, unde te înregistrezi si unde poti da de lucru oamenilor, sau pot sa-ti oferi serviciile tale:
www.upwork.com
www.freelancer.com

| Zuzu1991 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=freelance
intrii, te inregistrezi ca ofertant de job, deschizi job, descrii bine ce e de facut si apoi o sa primesti oferte, o accepti pe cea mai mica (care vrea cel mai putini bani) si apoi platesti cu, card bancar

| Werrich a răspuns:

Salutare, nu e mai usor sa mergi la facultate si sa intrebi un profesor daca doreste sa te ajute?