| denisa20 a întrebat:

Caut si eu o poza cu un copil (sau om) foarte slab, subnutrit care sa se roage.Ma ajutati? Ca am cautat si nu am gasit nimic.Multumesc!

5 răspunsuri:
| DamnedShadow a răspuns:

Cauta "anorexie" la imagini pe google si ai o gramada de poze.

| Fetita a răspuns:

Era ceva in genul la intrarea intr-un lagar in Germania (dar nu se ruga) stai asa... http://ro.wikipedia.org/......ration.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google poze cu oameni slabi subnutrit si credincios o sa-ti dea acolo
winking